TR

Hakkında

Uzmanlığa Dayalı Endüstriyel Bakım Servisleri


Teknokon, endüstriyel tesis yaşam döngüsünün her aşamasındaki gereksinimleri 360° yaklaşımıyla karşılayan servisleri ve uzmanlığı, grup bünyesindeki sektör lideri şirketleriyle hızlı ve entegre şekilde sunan güçlü ve güvenilir bir kuruluştur.

Teknokon Servis & Bakım, Teknokon Grup çatısı altında endüstriyel servisler alanında uzmanlaşmış bir şirkettir.

Teknoloji temelli yaklaşım, günümüzde dünyanın dört bir yanındaki endüstriyel tesislerin işletme ve bakım süreçlerine hızlı bir şekilde nüfuz etmektedir. Teknolojik gelişim ve yenilikler, verimlilik ve performans yönetimi, maliyetlerin minimize edilebilmesi gibi önemli avantajlar ortaya çıkarırken, bilgi ve uzmanlığa hızlı ve zahmetsiz şekilde erişebilme olanağı, işletme sürdürülebilirliğinde hiç olmadığı kadar belirleyici hale gelmektedir.

Teknokon Servis & Bakım olarak, dünyada gelişmekte olan uzmanlık alanlarını ve değişen bakım trendlerini yakından takip ediyor ve yenilikleri servislerimize entegre ediyoruz. Böylece, uzman ekibimizle sunduğumuz tüm servislerde müşterilerimize daha fazla katma değer sunmayı hedefliyoruz.

Teknokon Servis ve Bakım’ın misyonu, faaliyet gösterdiği bakım ve endüstriyel servisler alanında bilgi ve uzmanlığa dayalı yaklaşımıyla Türkiye’nin öncü şirketi olmanın yanı sıra ülkemizde bilgi birikiminin artırılmasına katkı sağlamayı içermektedir.