TR

Gizlilik Politikası

​Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.
 

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Teknokon veya Teknokon Grup adı altında varlık gösteren diğer şirketler, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, yaş, e-posta, telefon vb) sizlerden talep etmektedir. 

Teknokon topladığı bilgileri üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. 

Toplanan bilgiler, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. 

Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır.
 

Üçüncü Parti Sitelere Bağlantılarına (Linklere) Dair

Teknokon, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.
 

İLETİŞİM

Gizlilik politikası ile ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. 
 

TEKNOKON MERKEZ OFİS

Kuriş Kule İş Merkezi Cevizli Mah. Cevizli D-100 Güney Yan Yol Cad. No:2 Kat: 25-26 Kartal / İstanbul – Türkiye

T: +90 216 384 04 28
F: +90 262 751 13 75
info@teknokon.com
www.teknokon.com