Bilgi ve Uzmanlığa Dayalı Bakım

Herbiri uluslararası alanda hizmet veren konusunda lider firmalar ile geliştirdiği iş birliği anlaşmaları ve Teknokon firmalarından gelen uzmanlıklar sayesinde endüstriyel servisler alanında Türkiye’nin lider firması konumundadır.

"Teknokon Servis & Bakım, bilgiye dayalı bakım hizmetleri alanında Türkiye’nin lider firması olmayı hedefler ve sunduğu tüm servisleri bilgi ve uzmanlık ile zenginleştirir."

Alanında uzman birçok profesyoneli tek bir çatı altında toplayan Teknokon Servis & Bakım, aynı zamanda uluslararası ölçekte hizmet sunan, alanında lider şirketlerle iş birliği anlaşmaları gerçekleştirir. Ayrıca, Teknokon Grup bünyesindeki firmalarının sağladığı tecrübe ve uzmanlık, Teknokon Servis & Bakım’ın Türkiye pazarında bakım ve endüstriyel servisler alanında en geniş servis yelpazesine sahip şirket olmasını sağlamaktadır.

Teknokon Servis & Bakım’ın farklı disiplindeki uzmanlıkları bir araya getirerek oluşturduğu zengin servis çeşitliliği, şirketin müşterilerinin ihtiyaçlarına geniş bir bakış açısı ile kalıcı çözümler üretebilmesine olanak sağlar.

Teknokon Servis & Bakım, geniş uzmanlık yelpazesini son teknoloji ürünü ekipmanlar ve yenilikçi yöntemlerle desteklemektedir.