TR

Periyodik Bakım Servisleri

“Ekipman ve sistemlerinizin periyodik bakım faaliyetlerini üstleniyor, bakım ekiplerinizin sorumluluğunu paylaşıyoruz.”

Endüstriyel tesislerde bulunan proses ekipmanları ve sistemlerinin tamamı ya da belirlenen kısmının rutin ve periyodik bakım sorumluluğunu üstlenerek, bakım ekiplerine yönelik iş gücü optimizasyonu sağlıyoruz.

Mobil ekiplerimiz, müşteri tesislerini tam donanımlı servis araçlarımızla ziyaret ederek, bakım zamanı gelen ekipmanların periyodik ve rutin bakımlarını yerinde gerçekleştiriyor.

Böylelikle, rutin ve zaman alıcı bakım işlerinin sorumluluğunu mevcut tesis ekiplerinin üzerinden alarak, müşterilerimizin personel kaynaklarını verimliliği artırmaya ve işletmenin gelişimine yönelik projelere yönlendirebilmesine imkân tanıyoruz.


Periyodik Bakım Yönetimi

Ekipman ve sistemlerin periyodik bakım süreçlerinin oluşturulması ve planlanması aşamalarında, ekipman bakım talimatları, tesisin mevcut operasyon tecrübesi ve Teknokon Servis & Bakım uzmanlarının deneyimini bir araya getirerek, en doğru yöntemlerin belirlenmesini sağlıyoruz.

 

Periyodik Bakım Yönetimi ve Raporlama

Belirlenen tüm bakım süreçlerini, varlık ve bakım yönetim programımız (IBM Maximo™) ile planlayarak yönetiyor ve raporluyoruz.

Nasıl Değer Katıyoruz

  • Bilgisayarlı Varlık Yönetim Sistemi Desteği
  • Geniş Faaliyet Alanı
  • Bakım Alanında Uzman Personel ile Hızlı Adaptasyon